2 Kardeş Obezite Ameliyatı İçin Avusturya’dan Samsun’a Geldi

1513
2_kardes_obezite_ameliyati_icin_avusturya_dan_samsun_a_geldi

Aşırı kilo, nefes alma ve bacaklarda ağrı sorunu yaşayan 2 kardeş obezite cerrahisi için Avusturya’dan kalkarak Samsun’a geldi.

Op. Dr. Volkan Kınaş‘a tedavi olan 2 kardeş mutlu bir şekilde ülkelerine geri döndü.

Yurt içi ve yurt dışından birçok kişiyi sağlığına kavuşturan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Kınaş‘a tedavi olmak için birçok talep geliyor. Son olarak 2 ay önce Avusturya’dan gelen hastaya obezite cerrahisi uygulanarak ülkesine geri uğurlanırken hasta bu sefer kardeşini tedavi ettirmek için tekrar Dr. Kınaş‘a başvurdu. 

Ameliyat sonrası çok memnun olan Avusturyalı hasta bu sefer kardeşini Dr. Kınaş‘a tedavi ettirdi. 2 kardeşte obezite cerrahisi sonrası ülkelerine geri dönerken binlerce kilometre uzaktan tedavi olmak için Op. Dr. Volkan Kınaş’ı tercih ettikleri için memnuniyetlerini dile getirirken obezite ile mücadele eden hastaların güvenilir şekilde kendilerini Op. Dr. Volkan Kınaş‘a bırakabileceklerini ifade ettiler. Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Merkez şubesinde görev yapmakta olan Op. Dr. Volkan Kınaş ile @dr.volkankinas kullanıcı adli Instagram hesabı veya 0546 773 73 44 numaralı telefondan iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.